E101400-M
SİLİWAX 3 Lt Elit Mavi Çöp Kovası - Yavaş Kapanır
E101400-S
SİLİWAX 3 Lt Elit Siyah Çöp Kovası - Yavaş Kapanır
VE121400-G
SİLİWAX 12 Lt Elit Gri Çöp Kovası - Yavaş Kapanır
VE121400-BZ
SİLİWAX 12 Lt Elit Beyaz Çöp Kovası - Yavaş Kapanır
VE121400-B
SİLİWAX 12 Lt Elit Bej Çöp Kovası - Yavaş Kapanır
VE111400-M
SİLİWAX 5 Lt Elit Mavi Çöp Kovası - Yavaş Kapanır
VE111400-S
SİLİWAX 5 Lt Elit Siyah Çöp Kovası - Yavaş Kapanır
VE111400-G
SİLİWAX 5 Lt Elit Gri Çöp Kovası - Yavaş Kapanır
VE111400-B
SİLİWAX 5 Lt Elit Bej Çöp Kovası - Yavaş Kapanır
VE111400-BZ
SİLİWAX 5 Lt Elit Beyaz Çöp Kovası - Yavaş Kapanır
E101400-BZ
SİLİWAX 3 Lt Elit Beyaz Çöp Kovası - Yavaş Kapanır
VE121400-S
SİLİWAX 12 Lt Elit Siyah Çöp Kovası - Yavaş Kapanır
VE121400-M
SİLİWAX 12 Lt Elit Mavi Çöp Kovası - Yavaş Kapanır
E101400-M
SİLİWAX 3 Lt Elit Bej Çöp Kovası - Yavaş Kapanır
E101400-G
SİLİWAX 3 Lt Elit Gri Çöp Kovası - Yavaş Kapanır
850280
Premium Çöp Kovası

Renkli Çöp Kovası İle Renk Uyumunu Yakalayın

Günümüz standartlarında renkli ve nitelikli çok kovalarının, kadınlar için farklı ve özel bir tercih olduğunu söyleyebiliriz. Banyo, tuvalet, mutfak veya farklı alanlarda kullanılan çöp kovalarının, bulunduğu ortama yakışan çözümler yarattığı bilinir. Kullanılan eşyalar, fayanslar ve zeminle uyumlu bir yapı sergileyen renkli çöp kovası, şık bir tamamlayıcı özelliği ve kombinasyon avantajını göstermektedir. Asıl amacı çöplerin toplanması ve temizlik olan bu unsurlar, bulunduğu yere gayet yakışıp önemli çözüm ve fırsatlar yaratmaktadır. Gayet estetik ürünler olarak karşınıza gelen çok kovası modelleri, kullanılan kaplama modelleri ile göze hoş gelen sonuçlar yaratmaktadır. Farklı fakat güzel olan renkler, özellikle takımlarda çok hoş bir görüntü oluşturur.

Şık ve zarif detaylarla birbirinden güzel tasarımlar burada karşınıza gelmektedir. Sağlıklı mekânlar ve temiz ortamlar, insanların her zaman beklentileri arasında bulunur. Bu beklentileri yerine getirmek için temizlik malzemeleri her zaman önemli gerekliliktir. Temizlik, sağlık ve derli toplu görüntü bakımından, çöp kovaları ayrıcalıklı bir yere sahiptir. Şekil ve yapı itibariyle birbirinden farklı çok sayıda model bulunur. Renkli çöp kovası bu modellerden sadece biridir. Dıştan baktığınız zaman renkli ürün örnekleri, bulunduğu ortama yakışan mükemmel bir çözüm ortaya koymuştur. Önemli bir estetiği yansıtan bu kaliteli çöp kovası örnekleri, bulunduğu ortama yakışıp tamamlayıcı bir özelliği ön plana getirmektedir.

Kaliteli ve sağlam malzemeden üretilmiş modeller her zaman dikkat çekmektedir. Metal ve çelik kullanılmış olan modeller, pedallı olup üstten açılan kapaklarla çok elverişli ve ergonomik bir kullanıma destek verir. Görüntü bakımından yine önemli özelliği temsil eden renkli çöp kovası, bulunduğu ortamdaki tamamlayıcı yapısı ile farkını gösterir. Estetik olarak gayet şık ve tamamlayıcı ürün örnekleri, her bakımdan insanların memnuniyetini öne çıkarmıştır. Sitemizde bulunan ürünler size sunulan önemli örneklerden oluşur. Temizliği sembolize eden ürünlerimiz. Çok hoş ve kullanışlı örnekleri karşınıza getirir. Tasarımı ve görünüşü ile özel olan temizlik malzemeleri kullanıma uygun şekilde ortaya çıkmaktadır. Tasarımcıların bu konuda çok yoğun çalıştığını ve kullanışlı bir ürün ortaya koyduğunu söylemek gerekir.

 

TEKLİF İSTE