TE850240-S
SİLİWAX Teflon Ve Seramik Tava Temizleyici Silikon Fırçası-Siyah
TE850240-T
SİLİWAX Teflon Ve Seramik Tava Temizleyici Silikon Fırçası-Turkuaz
TE850240-B
SİLİWAX Teflon Ve Seramik Tava Temizleyici Silikon Fırçası-Beyaz
TE850240-M
SİLİWAX Teflon Ve Seramik Tava Temizleyici Silikon Fırçası

Döküm Tava Fırçası

Mutfakta kullanılan pişirme ürünleri içinde döküm tava ve tencereler çok yoğun kullanılır. Sıcağı çeken bir yapıya sahip olan döküm malzemede bazen yanmalar söz konusu olur. Tavayı tekrardan temiz kullanmak daha sağlıklı ve çok önemlidir. Bu nedenle firmamızın ürünleri içinde bulunan döküm tava fırçası iyi ve sağlıklı bir temizlik konusunda size gereken yardımı yapacaktır. Tavanın özelliğini koruyan ve buna ek olarak sağlıklı bir temizliği gündeme taşıyan temizlik fırçası, çok ergonomik ve kullanışlı bir tasarım olarak ortaya çıkmaktadır.

Fırça tasarımları çok kullanışlı ve ergonomik yapıdadır. Bu nedenle tavanın şekline uyum sağlar ve iyi bir temizliğe yol açar. Kolay kullanıma uygun bir sap bu ürünün uygun ve ergonomik yapısını destekler. Temizlik kalitesini temsil eden döküm tava fırçası, çok kolay kullanılan ve iyi bir sonuç veren ürün örnekleri arasında bulunur. Kalite bakımından ürünlerimiz muadili ürünlerin her zaman bir adım önündedir. Rakamları uygun tutup müşteri isteklerini her zaman önde tutmaktayız. Temizlik malzemeleri fiyatları olabildiğince kullanıcıya uygun tutulmakatadır.

Tava Temizleme Fırçası

Mutfak eşyalarında yapılan temizlik sağlık açısından önem taşır. Tencere ve tava temizliği için insan sağlığını tehdit etmeyen malzemelerin kullanılması gerekir. Özenle seçilmiş malzemeden üretilen tava temizleme fırçası kullanırken kolaylık sağlar. Aynı zamanda yüksek temizlik kalitesi için, bu kullanışlı ürünün avantajlarını hemen değerlendirmek gerekir. Farklı yemekleri pişirdiğiniz mutfak eşyaları her pişirmeden sonra tertemiz olmalıdır. 

Kadınların temizlikte daha hassas ve ısrarcı olduğu bilinir. Şekil olarak farklı görünen tava temizleme fırçası kadınlar için çok önemli bir temizlik unsuru olarak kabul edilir. Tavaları bulaşık makinesine koymadan veya yıkamadan önce iyi bir ön temizlik gerekli olabilir. Bu temizliğin en sağlıklı şekilde yapılabilmesi için tavaları temizleyecek ama çizmeyecek bir üründen faydalanmak gerekir. 

Temizlik konusu en başta sağlık için çok önemlidir. Sektörel olarak iddialı çalışmalar yapan firmalar, sizin için kalıcı hizmetlerle ihtiyacınızı karşılayacaktır. Yemek çeşitleri için daha temiz bir tava düşünüyorsanız. Sağlam telli fakat tavayı çizmeyen bir aparat ile bu tür temizliğin düzenli olarak yapılması gerekir.

 

TEKLİF İSTE